Spotkanie z absolwentem: Monika Turoń

3 października 2019 r. uczniowie klas VII wzięli udział w spotkaniu z Moniką Turoń, absolwentką naszej szkoły. Monika to człowiek z pasją: ukończyła socjologię i studia menedżerskie. Zajmuje się coachingiem, uwielbia literaturę i rękodzieło, jednak najbardziej kojarzona jest z Radiem 90. Podczas spotkania z naszą młodzieżą, Monika opowiadała przede wszystkim o trudnej, choć prestiżowej pracy radiowca. Nasza absolwentka przeprowadziła też gry komunikacyjne, dzięki którym młodzi ludzie mogli przekonać się, jak istotne jest uważne słuchanie i rzetelność w przekazywaniu informacji. Uczniowie z zainteresowaniem przysłuchiwali się opowieściom Moniki o spotkaniach i wywiadach, które przeprowadziła ze znanymi piosenkarzami, ludźmi polityki i kultury.
Spotkanie z absolwentką zorganizowane zostało w ramach obchodów jubileuszu 50-lecia naszej szkoły. Serdecznie dziękujemy Monice za przybycie i podzielenie się z młodzieżą ciekawymi doświadczeniami.