Zamierzenia wychowawczo-dydaktyczne na miesiąc grudzień

Święta Bożego Narodzenia to czas długo oczekiwany przez dużych i małych. Przedszkolaki będą przygotowywały się do świąt tworząc dekoracje choinkowe, ubierając choinkę, ucząc się i śpiewając kolędy oraz zapoznają się z historią narodzin Jezusa. Wszystkie te czynności sprawiają, że w przedszkolu zapanuje iść i świąteczna atmosfera.

6 grudnia odwiedzi nasze przedszkole Mikołaj przyjdzie rano o godzinie 8:00 i o 12:00

8 grudnia odbędzie się w szkole Biesiada Śląska - maluszki wystąpił z tańcem „Grozik”

11 grudnia wybierzemy się do biblioteki w szkole

16 grudnia weźmiemy udział w warsztatach „Pierwsza pomoc misiem Edziem” dzieci dowiedzą się jak zagrożenia czyhają na nich w najbliższym otoczeniu i kogo wezwać na pomoc, uczyć się będą numerów alarmowych

20 grudnia zaprosimy rodziców na przedstawienie jasełkowe

9 i 16 grudnia odbywać się będą konsultacje indywidualne z rodzicami

W grudniu dzieci również spotkają się z górnikami.

Zapraszamy do udziału w akcji charytatywnej „Okaż serce” -  akcja trwa do 13 grudnia