Jesteś tutaj: Start / KLUB MALUCHA

KLUB MALUCHA

Spotkania w Klubie Malucha to inicjatywa naszych nauczycieli mająca na celu integrację dzieci i rodziców poprzez zabawę oraz dla dzieci przedszkolnych oswojenie się ze szkołą. W klubie spotykają się dzieci w wieku do 7 roku życia. Nauczyciele organizują miejsca pracy artystycznej, udostępniają pomieszczenie i sprzęt do zabawy. Dzieci bawią się pod opieką rodziców. Dla rodziców to wspaniała okazja do zaobserwowania zachowania własnego dziecka w grupie koleżeńskiej. Często na zajęciach są dzieci poniżej 3 roku życia, które nie uczęszczają do przedszkola. To świetna możliwość początkowego uspołeczniania swych pociech a dla dzieciaków, wspaniałej zabawy w przestrzeni nieograniczonej wielkością mieszkania czy pokoiku, sprzętami domowymi. ZAPRASZAMY!

Regulamin:

1. Do „klubu” zapraszamy dzieci do 7 r. ż.
  2. Dziecko podczas pobytu w „klubie” pozostaje pod opieką rodziców, którzy są za nie odpowiedzialni.
  3. Po zakończonej zabawie wszyscy wspólnie sprzątamy.
  4. W sali dzieci obowiązuje obuwie zamienne.

*Jeżeli do godz. 17.00 nie będzie chętnych, to zajęcia „klubu” w tym dniu będą odwołane.