Kontakt

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM

TEL. 32 456 9562

e-mail: zs1@wodzislaw-slaski.pl

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

Wykaz godzin dodatkowych realizowanych

w Zespole Szkół nr 1 w Wodzisławiu Śl. 

w I półroczu w roku szkolnym 2018/19

 Aktualny harmonogram będzie dostępny po ustaleniu nowego planu oraz po konsultacjach ze społecznością szkolną.

L.p.

Imię i nazwisko

I godzina

II godzina

1.

Izabela Antończak

Zajęcia wokalno-instrumentalne – czwartek, co drugi tydzień, 14.30 – 15.15 dla uczniów SP i klas gimnazjalnych

2.

Jacek Adamowicz

Szkolne koło fantastyki – wtorek 16.00 – 17.30 dla uczniów SP i klas gimnazjalnych

3.

Małgorzata Bąk - Wala

Biologia inaczej – czwartek 13.45 – 14.30 – uczniowie kl. VII SP i klas gimnazjalnych

Tajemnicza chemia – wtorek 8.00 – 8.45 – uczniowie kl. VII SP i klas gimnazjalnych 

4.

Iwona Chmielowska –Zając

Wirtualne podróże – poniedziałek 14.30 – 15.15 uczniowie klas gimnazjalnych

Bliskie spotkania z geografią – czwartek 13.30 – 14.14 – uczniowie SP

5.

Joanna Franek-Szczotka

Bibliofile – zajęcia czytelnicze – poniedziałek 14.30 – 16.00 – zainteresowani uczniowie

6.

Halina Grzegorzek

Coś z niczego – kreatywna plastyka – czwartek 14.30 – 16.00 – uczniowie SP i klas gimnazjalnych

7.

Mirosława Hojka

Nie taka ma tematyka straszna – czwartek 14.30 – 16.00 (co drugi tydzień) – uczniowie SP  i klas gimnazjalnych

Z fizyką na ty – wtorek 8.00 – 8.45 – uczniowie klas gimnazjalnych

8.

Dariusz Jainta

Tworzymy „mistrzostwo własnego ciała” – gry drużynowe – wtorek 15.20 – 16.50 – chętni uczniowie

9.

Urszula  Kipich

Mistrz języka polskiego – na przemian w środy i piątki 14.30 – 16.00 – dla uczniów SP i klas gimnazjalnych

10.

Aleksandra Kirow

Koło ogrodnicze – czwartek 13.40 – 14.25 – uczniowie kl. IV-VI SP

Koło przyrodnicze – czwartek 12.45 – 13.30 – uczniowie kl. IV-VI SP

11.

Bożena Konik – Pawlik

Gimnastyka korekcyjna – środy i piątki 11.35 – 12.20 – uczniowie klas I-III SP

12.

Justyna Kucharska

Koło savoir-vivre – wtorki 12.00 – 13.00 – uczniowie klas I-III

13.

Grażyna Łagosz

Klub języka angielskiego – poniedziałek 7.15 – 8.00 i czwartek 14.35 – 15.20 – uczniowie SP i klas gimnazjalnych

14.

Urszula Marus

Koło matematyczne – środy 12.45 – 13.30 i czwartki 13.40 – 14.25 – uczniowie SP

15.

Barbara Mura

Koło zainteresowań – kultura krajów anglojęzycznych – piątek 8.00 – 8.45 – uczniowie SP

Koło rozwijające umiejętności z języka angielskiego – czwartek 12.45 – 13.30 – uczniowie SP

16.

Anna Płukis

Zajęcia z kreatywności – środa 14.30 – 16.00 – uczniowie klas gimnazjalnych

17.

Marzena Pogoda

Koło matematyczne – „Mały Pitagoras” – poniedziałek 8.00 – 8.45 i 13.40 – 14.25 – uczniowie kl. IV i VII SP

18.

Barbara Radomska

Koło matematyczno-przyrodnicze – poniedziałek 12.45 – 13.30 – uczniowie klas I-III SP

Zajęcia z kreatywności – czwartek 12.45 – 13.30 – uczniowie klas I-III SP

19.

Grażyna Sieradzka

Koło ortograficzne – środa 8.00 – 8.45 – uczniowie klas III SP

Głośne czytanie na świetlicy – wtorek 13.45 – 14.20 – uczniowie klas I-III SP

20.

Magdalena Smuda

Koło młodych twórców audiobooków – piątek:  12:45-14:25 (pierwszy i trzeci piątek miesiąca);
13:40-15:20 (drugi i czwarty piątek miesiąca) – uczniowie SP

Spotkania z SU w miarę potrzeb – klasy IV-VII SP + klasy gimnazjalne

21.

Roksana Sobina

Koło z języka niemieckiego – „Deutsch macht Spaß” – czwartek 7.15 – 8.00 – uczniowie kl. VII SP i klas gimnazjalnych

Doradztwo zawodowe dla kl. V i VI – poniedziałek 13.30

22.

Grażyna Stachurska

Koło szachowe – poniedziałek 12.45 – 13.30 – klasy I i II SP

Zajęcia z kreatywności – wtorek 12.45 – 13.30 – uczniowie kl. II SP

23.

Beata Stradomska

Programowanie i LEGO – poniedziałek 12.45 – 13.30 – uczniowie kl. IV-V SP

LEGO – piątek 11.50 – 12.25 – uczniowie kl. III SP

24.

Alina Szuścik

Koło plastyczno-czytelnicze – środa 12.40 – 14.20 – uczniowie kl. I-III SP

25.

Ramona Wacławska

Koło z języka angielskiego – wtorek 12.45 – 13.30 – uczniowie kl. I-III SP

Klub ładnego czytania – poniedziałek 12.45 – 13.30 – uczniowie kl. I-III SP

26.

Teresa Zlezarczyk

Tenis stołowy – poniedziałek 14.35 – 15. 20 – uczniowie SP

Gry i zabawy ruchowe – piątek 12.45 – 13.30 – uczniowie SP