O NASZEJ GRUPIE

GRUPA „BIEDRONKI”

Grupa Biedronki to 25 rezolutnych i energicznych 4-latków. W naszej grupie mamy 12 dziewczynek i 13 chłopców. Wychowawczynią Biedronek jest pani mgr Sylwia Szmajduch, która stara się, by każdy dzień w przedszkolu był ciekawy i miło spędzony.

Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte, ciekawe i aktywne podczas zabaw i zajęć. Dzieci bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane zarówno w sali przedszkolnej, jak i na placu zabaw. Wspólnie uczą się zgodnego współżycia w grupie i przestrzegania ustalonych zasad. Starają się być samodzielne i koleżeńskie.

Z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Bardzo też lubią zabawy ruchowe, dydaktyczne i tematyczne w kącikach zainteresowań. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi i spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy. Edukacja łączy się z zabawą, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności.