O NASZEJ GRUPIE

Jesteśmy grupą roześmianych i bardzo ruchliwych 5-6 latków. Grupa liczy 24 dzieci .
W naszym przedszkolu nie ma czasu na nudę, każde dziecko znajdzie tu coś dla siebie.

Przedszkolaki szczególnie lubią wszelkiego rodzaju gry i zabawy ruchowe oraz  śpiewać, tańczyć i działać plastycznie. Wesołe zabawy łączymy z nauką dzięki temu nikt się nie nudzi. Dzieci wdrażane są do szanowania swojej pracy i pracy kolegów, uczą się współdziałać w grupie i dostrzegać możliwości pójścia na kompromis.
Czas jaki dzieci spędzają w przedszkolu sprzyja rozwojowi umysłowemu i fizycznemu, kształtowaniu wyobraźni oraz dojrzałości emocjonalnej, a także uczeniu poczucia własnej wartości, koleżeństwa, samoobsługi, higieny oraz zasad bezpieczeństwa.